Plánujete v roce 2023 svatbu? Využijte našich služeb a kontaktujte nás!

Telefon: +420 603 421 629 | E-mail: info@uholubu.com

Hotel & Garden U Holubů

Na plánování vaší svatby nebudete sami

Plánujeme svatby od A do Z

Je pro nás radost zařídit, aby celý svatební den dopadl přesně podle vašich představ. Stačí, když nám řeknete vaše přání a požadavky, vše ostatní zařídíme my. Samozřejmě dokážeme na základě našich zkušeností s čímkoliv poradit, a to kdykoliv bude potřeba.

  • Svatební místo

    Správné místo je základním kamenem pro každou zdařilou svatbu. Využijte kombinaci přírody a dokonalého designu!

  • Gastronomie a výzdoba

    Skvělá a chutná svatební tabule obohacena o vkusnou výzdobu působí jako třešnička na dortu vašeho svatebního dne.

  • Zábava a fotografie

    Zážitky si neuchováváme pouze v paměti, ale také na fotografiích a videu. Pomůžeme vám vybrat správného fotografa i kameramana.

Využijte našich zkušeností

V oblasti svateb se pohybujeme už dlouho. Za tu dobu jsme nasbírali spoustu postřehů a zkušeností, které vám můžou pomoci dotvořit váš svatební den. Není nic důležitějšího než to, abyste se svou svatbou byli spokojeni, vlastně více než to. Je to ve vašem životě tak výjimečný den, který jednoduše nemůže být obyčejný nebo všední. Z každého vašeho přání umíme dostat maximum a vytvořit tak jedinečnou atmosféru nejen pro vás, ale i pro vaše svatební hosty. Při plánování vašeho svatebního dne plně respektujeme každé vaše přání a vše přizpůsobíme vašim požadavkům. Našim jediným přáním je, aby vaše svatba byla přesně taková, jakou jste si vysnili nebo nejlépe ještě lepší. Nezní to skvěle?

Napište nám a domluvte si nezávaznou schůzku

Využijte možnost nezávazné schůzky ohledně vašeho svatebního dne. Můžete nás navštívit osobně v našem hotelu na Čeladné nebo si můžeme také zavolat skrze online konferenci. Promluvíme si o vašich představách a přáních, které skloubíme s našimi možnostmi.

Kontaktní formulář

Inspirace & nápady

© 2023 Hotel & Garden U Holubů | Všechna práva vyhrazena | Autor: MARVIO agency s.r.o.

Top