Plánujete v roce 2023 svatbu? Využijte našich služeb a kontaktujte nás!

Telefon: +420 603 421 629 | E-mail: info@uholubu.com

Správné svatební místo je základ

Rodinný hotel uprostřed přírody

Hotel & Garden U Holubů se nachází uprostřed nádherné přírody v beskydské obci Čeladná. Beskydy jsou ideálním místem pro zimní i letní turistiku, sportovní aktivity, ale také pro oslavu důležitých dní, kterými ty svatební, rozhodně jsou. Přijeďte se k nám podívat a nasát tu úžasnou atmosféru, kouzlo ticha a pohody. Vše, co ke svému vysněnému svatebnímu dni potřebujete, najdete u nás.

Úžasná gastronomie

Důležitou součástí každé svatby je samozřejmě svatební menu. To dokážeme skvěle přizpůsobit vašim požadavkům a chutím. Naše nabídka se skládá především z regionálních a sezónních specialit. Všechny jídla vynikají svou originalitou, čerstvostí a barevností.

velkorysé ubytování

Samozřejmostí, kterou vám chceme poskytnout v rámci vašeho svatebního dne, je ubytování. Nabízíme vám ničím nerušené soukromí uprostřed nádherné přírody. Za zmínku určitě stojí i naše wellness centrum, ve kterém se můžete před vaším velkým dnem nechat hýčkat a příjemně relaxovat. To samé platí i pro vaše svatební hosty.

dokonalé okolí

Jen si to představte. Vše co potřebujete, najdete na jednom místě. Ať už je to místo pro klidný a ničím nerušený svatební obřad, skvělou a velkolepou svatební hostinu a nebo pro zachycení jedinečných okamžiků. Vše v našem hotelu a kolem něj je vám plně k dispozici. Není nic krásnějšího než při obřadu poslouchat jemné šumění řeky a nasávat příjemný čerstvý vzduch. U nás si to prostě zamilujete!

Kapacita ubytování

52 osob + možnost doplnění na 130 osob ve spolupráci s vedlejším hotelem

Kapacita hostiny

130 osob ve vnitřních prostorech + 100 osob na letní terase

Všechny typy obřadů

církevní, civilní, registrované partnerství i symbolický obřad

Obřadní místa:

designové venkovní obřadní místo + při nepřízni počasí také vnitřní prostory

Napište nám a domluvte si nezávaznou schůzku

Využijte možnost nezávazné schůzky ohledně vašeho svatebního dne. Můžete nás navštívit osobně v našem hotelu na Čeladné nebo si můžeme také zavolat skrze online konferenci. Promluvíme si o vašich představách a přáních, které skloubíme s našimi možnostmi.

Kontaktní formulář

Inspirace & nápady

© 2023 Hotel & Garden U Holubů | Všechna práva vyhrazena | Autor: MARVIO agency s.r.o.

Top